O naszym studio

Właściciel mgr inż. arch. Jakub Kamiński

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistki Politechniki Poznańskiej. Architekt IARP należący do Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów, posiadający uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Doświadczenie w projektowaniu zdobył pracując w renomowanych biurach projektowych w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe stale pogłębia prowadząc działalność gospodarczą w zakresie architektury i konstrukcji, realizując małe jak i duże inwestycje. W projektowanych obiektach poszukuje rozwiązań optymalnych z uwzględnieniem funkcjonalności oraz ekonomicznego uzasadnienia szanując przy tym preferencje i sugestie inwestora. Projektowanie traktuje również jako artystyczną formę wyrazu, walory estetyczne i czystość formy są podstawą jego pracy.

Nieszablonowe
projekty
Kompleksowe
rozwiązania
Słuchamy
i doradzamy

Zespół projektowy ArchiGreen Studio

Biuro projektowe ArchiGreen Studio świadczy usługi w zakresie budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego i przemysłowego. Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów indywidualnych, jak również adaptujemy projekty typowe. Szczegółowy zakres usług znajdziecie Państwo w zakładce „Oferta„. Świadczymy usługi projektowe dla szerokiej grupy inwestorów. Wykonywaliśmy projekty budynków dla inwestorów z całego kraju. Tworząc architekturę z wielką chęcią wspieramy odważne pomysły inwestorów i wzbogacamy je o swoje wizje. Nie stronimy od wyzywających, nietypowych projektów z wykorzystaniem najnowszych materiałów i technik budowy.

Nowoczesne podejście do realizacji

Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, oryginalne rozwiązania i nowoczesne podejście do realizowanego zlecenia. W swojej działalności największy nacisk kładziemy ja jakość świadczonych usług i kompleksowość. Rozumiemy jak ważne jest reprezentowanie inwestora we wszystkich sprawach związanych z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń i decyzji. Gwarantujemy, że nasze projekty będą oszczędne materiałowo, funkcjonalne, estetyczne i bezpieczne. Oddajemy do Państwa dyspozycji sprawny zespół projektantów wszystkich branż wspierających się nowoczesnym oprogramowaniem.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół ArchiGreen Studio
KONTAKT Z NAMI