Właściciel mgr inż. arch. Jakub Kamiński

 

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistki Politechniki Poznańskiej. Doświadczenie w projektowaniu zdobył pracując w renomowanych biurach projektowych w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe stale pogłębia prowadząc działalność gospodarczą w zakresie architektury i konstrukcji, realizyjąc małe jak i duże inwestycje. W projektowanych obiektach poszukuje rozwiązań optymalnych z uwzględnieniem funkcjonalności oraz ekonomicznego uzasadnienia szanując przy tym preferencje i sugestie inwestora. Projektownie traktuje również jako artystyczną formę wyrazu, walory estetyczne i czystość formy są podstawą jego pracy.

 

Zespół projektowy ArchiGreen Studio

 

Biuro projektowe ArchiGreen Studio świadczy usługi w zakresie budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego i przemysłowego.  Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów indywidualnych, jak również adaptujemy projekty typowe. Szczegółowy zakres usług znajdziecie Państwo w zakładce "O firmie". Świadczymy usługi projektowe dla szerokiej grupy inwestorów. Wykonywaliśmy projekty budynków dla inwestorów z całego kraju. Tworząc architekturę z wielką chęcią wspieramy odważne pomysły inwestorów i wzbogacamy je o swoje wizje. Nie stronimy od wyzywających, nietypowych projektów z wykorzystaniem najnowszych materiałów i technik budowy. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, oryginalne rozwiązania i nowoczesne podejście do realizowanego zlecenia. W swojej działalności największy nacisk kładziemy ja jakość świadczonych usług i kompleksowość. Rozumiemy jak ważne jest reprezentowanie inwestora we wszystkich sprawach związanych z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń i decyzji.  Gwarantujemy,  że nasze projekty będą oszczędne materiałowo, funkcjonalne, estetyczne i bezpieczne. Oddajemy do Państwa dyspozycji sprawny zespół projektantów wszystkich branż wspierających się nowoczesnym oprogramowaniem.

 

Zapraszamy do współpracy: 

 

Zespół ArchiGreen

 

copyright by ArchiGreen Studio 2014 wykonanie ICVision.pl

Biuro projektowe oraz architektoniczne. Projekt domu Drawno. Architekt Zachodniopomorskie Drawno, Choszczno. Adaptacja projektu.